• vlnr: Jelte Hooghiem, Michel van Nieuwkoop, Gertin Schraa, Marieke Osinga, Germ Jan de Jong, Ellen Boelen, Jostijn Punter, Jan Hendrik Pesman

    Kerntaak van het Bestuur:

    1.  Draagt zorg voor dat er kan worden getraind en gevoetbald.

    2. Benoemt commissies en functionarissen welke de verantwoordelijkheid   krijgen over een toegewezen beleidsgebied. Dit kan ook zijn voor tijdelijk doelen bv. Verbouwingscommissie en jubileumcommissie. 

    3. Informeert en betrekt de leden tijdig bij de uitvoering van alle verenigingsactiviteiten .

    Het algemeen bestuur vergadert ongeveer 1 x per maand. Het hoogste orgaan binnen de vereniging vormt de algemene leden-vergadering. Deze vergadering wordt minimaal 1 x per jaar gehouden.

     Het bestuur is als volgt samengesteld:

    Functie Naam
    Voorzitter Germ Jan de Jong
    Penningmeester Jelte Hooghiem
    Secretaris Ellen Boelen
    Voetbaltechnische zaken Jan Hendrik Pesman
    Vice-voorzitter, Communicatie & Activiteiten Gertin Schraa
    Sponsoring Michel van Nieuwkoop
    Kantine / Facilitair Jostijn Punter
    Jeugdcommissie Marieke Osinga

     

    Het bestuur is te bereiken via bestuur@fcwolvega.nl

    Binnen FC Wolvega hebben wij een aantal commissies welke te bereiken zijn via de volgende email adressen

    Jeugdcommissie Marieke Osinga jeugd@fcwolvega.nl
    Technische zaken Jan Hendrik Pesman technischezaken@fcwolvega.nl
    Kantinecommissie Arthur Vogels kantine@fcwolvega.nl
      Jostijn Punter (facilitair/onderhoud) kantine@fcwolvega.nl
    Sponosring Michel van Nieuwkoop sponsor@fcwolvega.nl
    Activiteiten commissie Wendy Kopmels activiteiten@fcwolvega.nl
    Communicatie commissie Gertin Schraa communicatie@fcwolvega.nl
    Kledingcommissie Mariska vd Wal-Kamphuisen kleding@fcwolvega.nl
      Melenie Folkerstma kleding@fcwolvega.nl
    Wedstrijdsecretariaat Joost Roeles wedstrijdsecretariaat@fcwolvega.nl
    Scheidsrechter coordinatie Peter Hoogeboom wedstrijdsecretariaat@fcwolvega.nl
    Ledenadministratie Henk de Boer ledenadministratie@fcwolvega.nl