• FC Wolvega VR30+1 vrijdag

  • FC Wolvega VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haarlem, Elza vanTeamspeler
    Kramer, LotteTeamspeler
    Meeberg, Kimberly van deTeamspeler
    Moes, NadaTeamspeler
    Niehaus, IngridTeamspeler
    Stroop, EmmelyTeamspeler
    Stroop, TessaTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 meiFC Wolvega VR30+1 - Oranje Zwart VR30+10 - 0
  • Poulestanden FC Wolvega VR30+1 ( 1e klasse 99 (ESV) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+186022691718
    2d' Olde Veste'54 VR30+1651029101916
    3FC Wolvega VR30+164112161513
    4DESZ VR30+172411510510
    5M.S.C. VR30+173131320-710
    6Kuinre VR30+181341020-106
    7Steenwijkerwold VR30+181341427-136
    8Old Forward VR30+15023318-152
    9Oranje Zwart VR30+15014011-111

    Poulestanden FC Wolvega VR30+1 ( 1e klasse 99 (ES) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+166002231918
    2Steenwijkerwold VR30+163121612410
    3M.S.C. VR30+163121211110
    4d' Olde Veste'54 VR30+1430112759
    5FC Wolvega VR30+15302166109
    6DESZ VR30+1420247-36
    7Oranje Zwart VR30+15203512-76
    8Kuinre VR30+14004314-110
    9Old Forward VR30+16006422-180