Ben je gek van keepen? En wil jij trainen als een echte keeper? Neem dan deel aan onze keepersclinics in Bolsward of Wolvega
Waar en wanneer:
Leuk programma!
Onder begeleiding van enthousiaste en ervaren keeperstrainers hebben we een mooi programma samengesteld. Met daarin het thema keepen, keepen en nog eens keepen!!
Op het programma staan o.a. oefenvormen met de leuke trainingsmaterialen als: smartgoals blazepods, snelheidsmeters, keeperstsjoeks etc.
En we eindigen de clinic met een aantal spelvormen, waarbij je prachtige prijzen kunt winnen! Zoals een paar keepershandschoenen en vrijkaarten voor een wedstrijd van SC Heerenveen.
Voor wie?
Deze clinic is voor iedereen die gek is van keeper! Dus ben je geen vaste keeper in je team? Geen probleem je kunt gewoon deelnemen en je gaat ervaren hoe leuk keepen is.
Indeling
Je wordt ingedeeld op basis van leeftijd én niveau, waardoor je gegarandeerd als een betere keeper thuis komt.
Naast deze keepersdag faciliteren we meerdere keeperstrainingen.
Kijk dan voor meer info ook op onze website: www.kajoure.nl
FC Wolvega
Kruistraat 3-5
8471 HH Wolvega
E-mail: info@fcwolvega.nl